نحوه ارسال سفارش های شما

 

شرایط و نحوه ارسال

-هزینه ارسال سفارشات به طریق هایی که در بندهای زیر عنوان می شود، به عهده مشتری می باشد.

-سفارشات نهایی ثبت شده ، طی سه روز کاری بسته بندی و ارسال خواهد شد.
مدت زمان تحویل بسته ارسالی به مشتری توسط پست تیپاکس ۵ الی ۷ روز کاری و هزینه ارسال برعهده مشتری می‌باشد که در هنگام تحویل گرفتن بسته به مامور تیپاکس پرداخت می‌کند. تعیین هزینه ارسال توسط تیپاکس انجام می‌شود و فروشگاه مانستر از آن اطلاعی ندارد.

توجه : در صورت ثبت سفارش چراغ های اسپرت پلکسی و لنزدار در صورت موجود نبودن در فروشگاه ،چراغ ها  بین ۳ تا ۷ روز کاری آماده میشود و برای مشتری ارسال میگردد.

تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گرفته و پس از تائید سلامت واحد مربوطه ارسال می گردد. لذا  در صورت دریافت بسته و نقص آن ، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

حتما زمان تحویل از سالم و کامل بودن اجناس خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت بروز مشکل، قبل از تحویل بسته خود با شماره
09120754001 تماس بگیرید.

کد رهگیری سفارش شما از تیپاکس روی شماره موبایل شما ارسال میشود

*توجه : در صورت ثبت سفارش چراغ های اسپرت پلکسی و لنزدار در صورت موجود نبودن در فروشگاه ،چراغ ها بین ۳ تا ۷ روز کاری آماده میشود و برای مشتری ارسال میگردد*

ثبت سفارش

مشتریان فروشگاه مانستر پس از مشاهده محصولات می توانند از طریق وبسایت ما به نشانی tuning-monster.com  به ثبت سفارش محصولات اقدام نمایند. همچنین امکان ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی یا تلفن هایی که فقط در قسمت “تماس با ما” وبسایت فروشگاه مانستر آمده است نیز وجود دارد. اقدام به ثبت سفارش و ارسال درخواست خرید به فروشگاه به منزله آگاهی کامل مشتری از کلیه جنبه های کالا یا کالاهای انتخابی ایشان، اعم از نحوه کارکرد، نحوه استفاده و قابلیت های آن می باشد و فروشگاه تعهدی درباره انتخاب اشتباه کالا توسط مشتری ندارد.

“فروشگاه مانستر با تولید محتواهای رسانه ای بسیار متنوع وکامل، سعی در ارائه کاملترین اطلاعات درباره محصولات دارد و در صورت ناکافی بودن آن، مشتری می تواند از طریق راه های ارتباطی متنوعی که فروشگاه مانستر در اختیار ایشان قرار داده، کسب اطلاعات کند تا صحیح ترین انتخاب را داشته باشد.”

-با این وجود، امکان لغو سفارش توسط مشتری  فقط در شرایطی وجود دارد که بسته سفارشی در مرحله پردازش باشد و مراحل ارسال آن در انبار فروشگاه آغاز نشده باشد. این زمان توسط فروشگاه تعیین و به مشتری اعلام می­گردد. در شرایط مندرج، فروشگاه با کسر ۹ درصد از مبلغ کل فاکتور، اقدام به لغو سفارش می نماید.

لغو سفارش پس از پرداخت

انصراف از خرید:

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

کالایی که دارای مشکل می باشد و مشتری نیاز به خدمات دارد هزینه ارسال به فروشگاه به عهده خریدار می باشد.

در ضمن کالاهای که به صورت قطعات فنی و الکترونیکی برای خودرو می باشند شامل این قانون نمی باشند مگر در صورت معیوب بودن و در ضمن کالاهای برقی شامل هیچ خدماتی نمی باشند .

توجه :

 در صورت لغو سفارش به علت قانون جدید مالیات 9% ارزش بر افزوده از مبلغ عودت کسر میگردد

قانون مالیات: هر مبلغی وارد درگاه بانکی بشود مبلغ 9% مالیات ارزش بر افزوده از آن کسر میگردد

 به دلیل اتصال حساب های بانکی به سیستم مالیاتی هر تراکنش مساوی با پرداخت مالیات می باشد

لذا لطفا در خرید خود دقت فرمائید وجه پرداخت شده با کسر مالیات مسترد میگردد

نکات مهم هنگام تحویل کالا

فروشگاه مانستر با تجربه چندین ساله در خدمت رسانی به شما عزیزان، همیشه بهترین و ایمن ترین شیوه های بسته بندی مخصوص هر محصول را انجام می دهد. کلیه محصولات از نظر سالم بودن فیزیکی بررسی می شوند، و محصولات الکتریکی نیز توسط نیروهای مجرب برای این کار، تست و سپس وارد مرحله بسته بندی می گردند تا کلیه سفارش‌ها را در نهایت صحت وسلامت  و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن سفارشات خود، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی قوانین زیر در نظر گرفته شده اند:

در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی مندرج بر روی بسته و تحویل گیرنده ،از دریافت بسته خودداری کنید.
توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

فروشگاه محصولات را قبل از ارسال از لحاظ سلامت فیزیکی تست کرده و در نهایت دقت بسته بندی می نماید. هیچ گونه شکستگی یا آسیب دیدگی محصولات بر عهده فروشگاه نمی باشد.

 صحت فیزیکی و تست برقی تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران مجرب ما در واحد کنترل تایید و بررسی می گردد.